Väderstad-kvelder

Väderstad-kvelder

Velkommen til feiring av Väderstad og Felleskjøpets samarbeid gjennom 50 år!

Vi lover mange gode råd, og presentasjon av maskiner innen jordbearbeiding. Du møter representanter fra Väderstads ypperste ekspertise på fagfeltet. Her kan du utveksle erfaringer, og representantene fra Väderstad og Felleskjøpet tar gjerne imot spørsmål.

Vi byr på servering.

Les mer om Väderstad her

Avdeling

Dato

Tid

Selger

Kontaktinfo

         

Namsos

26.feb

19.00

Vidar Espenes

vidar.espenes@felleskjopet.no

Klett

27.feb

18.00

Lars Egil Fallan

lars.egil.fallan@felleskjopet.no

Brekstad

28.feb

18.00

Stian Berget

stian.berget@felleskjopet.no

Levanger

29.feb

19.00

Lars Petter Husby

lars.petter.husby@felleskjopet.no

Mysen

05.mar

18.00

Johannes Bye

johannes.bye@felleskjopet.no

Kløfta

07.mar

18.00

Marius Digerås

marius.digerås@felleskjopet.no

Hamar

14.mar

18.00

Kim Mangerud

kim.mangerud@felleskjopet.no

 

 

Tid:

mandag 26. februar, kl. 19:00 - torsdag 14. mars, kl. 20:00

Adresse:

Flere lokasjoner og tider

Betalingspartnere