Vi håper du vil oppleve at digitale kretsmøter fungerer godt for deg som medlem og gi deg den informasjon og mulighet for deltakelse en samvirkeorganisasjon skal ha med sine medlemmer.

Vi anbefaler at du ser denne filmen før Kretsmøtet slik at du er godt forberedt.

Du bør helst registrere deg nå, senest i god tid før kretsmøtet.

Trenger du hjelp til pålogging finner du en instruksjonsvideo her> 

For å komme inn på årets kretsmøter må du:

Du vil da komme inn på en side med informasjon om kretsmøtene.

Har du problemer med pålogging, trykk på knappen support. Her kan du snakke med noen som kan hjelpe deg videre.

 

Program for kretsmøtet

  • Bondenytte – bærekraftige og lønnsomme løsninger, innledning ved representantfra konsernstyret i Felleskjøpet Agri
  • Aktiviteter og drift på din lokale avdeling
  • Valg av tillitsvalgte og nytt medlem i lokal valgkomite

Vi ønsker å høre din mening om både drift og utvikling av Felleskjøpet, så delta, gjerne flere fra hver gård!

Datoer og link til deltakelse for Kretsmøter

Uke  Dato Tid Kretsnavn Deltakelse Teams
8 23.feb 10:00 Nore, Uvdal, Rollag og Veggli Delta
8 23.feb 13:00 Kongsberg og Flesberg Delta
8 23.feb 19:00 Øvre Eiker og Nedre Eiker Delta
8 24.feb 13:00 Drammen, Svelvik, Sande, Lier, Røyken, Hurum, Asker og Bærum Delta
8 24.feb 19.00 Gran, Lunner og Jevnaker Delta
8 24.feb 10:00 Ringerike, Hole og Krødsherad Delta
8 25.feb 19:00 Modum og Sigdal Delta
8 25.feb 10:00 Hol og  Ål Delta
8 25.feb 13:00 Gol, Nes, Hemsedal og Flå Delta
9 01.mar 1000 NESSET, MOLDE, MIDSUND, SANDØY, AUKRA Delta
9 01.mar 1200 AVERØY, FRÆNA, EIDE Delta
9 01.mar 2000 GJEMNES, KRISTIANSUND Delta
9 01.mar 1000 Surnadal og Rindal Delta
9 01.mar 1300 Orkdal, Meldal og Skaun unntatt Buvika Delta
9 01.mar 1900 Hemne og Snillfjord Delta
9 02.mar 10:00 Halden og Aremark Delta
9 02.mar 13:00 Fredrikstad, Sarpsborg, Hvaler, Råde, Rygge, Moss og Våler Delta
9 02.mar 19:00 Rakkestad /Degernes Delta
9 02.mar 1000 RAUMA, VESTNES Delta
9 02.mar 1300 AURE, HALSA, SMØLA Delta
9 02.mar 2000 SUNNDAL, TINGVOLL Delta
9 02.mar 1000 Hitra og Frøya Delta
9 02.mar 1300 Agdenes og Ørland Delta
9 02.mar 1900 Trondheim, Klæbu, Melhus og Buvika Delta
9 03.mar 10:00 Follo (Frogn, Ås, Vestby, Nesodden, Ski og Oppegård) Delta
9 03.mar 13:00 Hobøl, Spydeberg, Enebakk og Skiptvet Delta
9 03.mar 19:00 Trøgstad, Askim, Marker, Eidsberg og Rømskog Delta
9 03.mar 1300 LEPSØY, HARAMSØY, LONGVA, MIDØY, HARAM FASTLAND, HARØY, FJØRTOFT Delta
9 03.mar 2000 GISKE,  ÅLESUND, SULA, SKODJE, ØRSKOG Delta
9 03.mar 1000 Åfjord og Roan Delta
9 03.mar 1900 Rissa, Leksvik og Verrabotn i Verran  
9 03.mar 1300 Midtre Gauldal Delta
9 03.mar 19:00 Indre Fosen Delta
9 04.mar 13:00 Fet, Rælingen, Sørum, Nittedal, Skedsmo, Lørenskog, Oslo og Auskog-Høland Delta
9 04.mar 19:00 Nes, Ullensaker, Gjerdrum, Nannestad, Eidsvoll og Hurdal Delta
9 04.mar 1000 SANDE, ULSTEIN, HERØY, HAREID Delta
9 04.mar 1300 SYKKYLVEN, STRANDA Delta
9 04.mar 2000 NORDDAL, STORDAL, GEIRANGER, LIABYGDA Delta
9 04.mar 1900 Oppdal, Kvikne i Tynset og Rennebu Delta
9 04.mar 1000 Selbu og Tydal Delta
9 04.mar 1300 Stjørdal, Meråker og Malvik Delta
10 08.mar 1900 Vestre Toten og Østre Toten Delta
10 08.mar 1300 GJØVIK UNNTATT BIRISTRAND, NORDRE LAND, SØNDRE LAND Delta
10 08.mar 1000 LILLEHAMMER M/BRØTTUM OG BIRISTRAND, ØYER, GAUSDAL Delta
10 08.mar 2000 ASKVOLL Delta
10 08.mar 1900 Levanger og Frosta Delta
10 08.mar 1300 Verdal og Røra i Inderøy Delta
10 08.mar 1000 Steinkjer og Snåsa Delta
10 08.mar 1300 Inderøy unntatt Røra Delta
10 08.mar 20:00 Meløy, Gildeskål og Rødøy unntatt Øresvik Delta
10 09.mar 1300 VANG, VESTRE SLIDRE, ØYSTRE SLIDRE
SØR-AURDAL, NORD-AURDAL, ETNEDAL
Delta
10 09.mar 1000 Ringebu, Nord-Fron og Sør-Fron Delta
10 09.mar 1900 Lom og Skjåk
Sel og Vågå
Delta
10 09.mar 13:00 Sandefjord, Larvik og Lardal Delta
10 09.mar 10:00 Tjøme, Nøtterøy, Tønsberg, Andebu og Stokke Delta
10 09.mar 19:00 Re, Horten, Holmestrand og Hof Delta
10 09.mar 1000 FJALER, HYLLESTAD, HØYANGER NORD Delta
10 09.mar 1200 GLOPPEN Delta
10 09.mar 2000 NAUSTDAL, FØRDE, JØLSTER GAULAR Delta
10 09.mar 1900 Namdalseid, Flatanger og Osen Delta
10 09.mar 1000 Namsos unntatt Namdalseid  Delta
10 09.mar 1000 Høylandet, Overhalla og Grong Delta
10 09.mar 1300 Lierne, Røyrvik og Namsskogan Delta
10 09.mar 10:00 Alstahaug, Leirfjord, Dønna og Herøy Delta
10 09.mar 13:00 Vefsn, Grane og Hattfjelldal Delta
10 09.mar 20:00 Bodø, Beiarn, Sørfold,Fauske, Saltdal,Værøy og Røst Delta
10 10.mar 1000 Dovre og Lesja Delta
10 10.mar 13:00 Bamble, Porgrunn, Skien, Siljan, Nome (til Ulefoss), Kragerø og Drangedal Delta
10 10.mar 19:00 Bø, Sauherad og Nome (til Ulefoss)  Delta
10 10.mar 10:00 Notodden, Hjartdal og Tinn Delta
10 10.mar 1000 FLORA, SVELGEN Delta
10 10.mar 1200 BALESTRAND, VIK Delta
10 10.mar 2000 LUSTER, LEIKANGER, SOGNDAL, LÆRDAL, ÅRDAL Delta
10 10.mar 1000 Nærøysund, Leka og Bindal  Delta
10 10.mar 13:00 Brønnøy, Sømna, Vevelstad og Vega Delta
10 10.mar 10:00 Rana, Hemnes, Nesna, Træna, Lurøy og området Øresvik i Rødøy Delta
10 10.mar 20:00 Steigen, Hamarøy og Tysfjord Delta
10 11.mar 19:00 Nissedal, Fyresdal, Seljord og Kviteseid
Vinje og Tokke
Delta
10 11.mar 10:00 GULEN, MASFJORDEN, HØYANGER SØR, SOLUND  Delta
10 11.mar 10:00 Vestvågøy,Flakstad,Vågan,Moskenes og Austvågøy Delta
10 11.mar 13:00 Sortland,Bø,Andøy,Øksnes,Hadsel,Gullesfjord,Rinøyvåg og Øksneshamn Delta
10 11.mar 20:00 Ballangen,Narvik,Evenes,Skånland,Tjeldsund og Gratangen Delta
11 15.mar 1300 Sør-Odal, Nord-Odal, Eidskog og Kongsvinger Delta
11 15.mar 1000 Åsnes, Våler og Grue Delta
11 15.mar 1900 Vang, Hamar, Løten og Stange Delta
11 16.mar 1900 Ringsaker unntatt Brøttum Delta
11 16.mar 1300 Os og Tolga Delta
11 16.mar 1000 Røros og Holtålen Delta
11 16.mar 1000 KVAM Delta
11 16.mar 1300 TYSNES, KVINHERAD, FUSA Delta
11 16.mar 2000 VAKSDAL, VOSS, AURLAND, GRANVIN, ULVIK  Delta
11 17.mar 1900 Stor-Elvdal, Rendalen og Engerdal Delta
11 17.mar 1000 Elverum, Åmot og Trysil Delta
11 17.mar 1300 Folldal, Alvdal og Tynset Delta
11 17.mar 1000 OSTERØY, OS, BERGEN, ASKØY, AUSTEVOLL, SUND, FJELL, ØYGARDEN, SAMNANGER Delta
11 17.mar 1300 FEDJE, AUSTRHEIM, RADØY, LINDÅS, MELAND, MODALEN Delta
12 22.mar 20:00 Harstad, Ibestad unntatt Andørja, Kvæfjord og Lødingen Delta
12 23.mar 10:00 Salangen, Dyrøy, Lavangen,  Bardu og Andørja i Ibestad Delta
12 23.mar 13:00 Sørreisa, Lenvik, Målselv,Tranøy, Berg og Torsken Delta
12 23.mar 20:00 Balsfjord og Storfjord Delta
12 24.mar 2000 VÅGSØY, SELJE, EID, BREMANGER UTAN SVELGEN Delta
12 24.mar 10:00 Tromsø, Karsøy og Lyngen Delta
12 24.mar 13:00 Nordreisa, Kåfjord, Kvænangen og Skjervøy Delta
12 24.mar 20:00 Alta,Kautokeino, Hasvik,Sørøysund, Loppa,Kvalsund og Hammerfest Delta
12 25.mar 10:00 Porsanger, Måsøy, Nordkapp,Lebesby, Gamvik og Karasjok Delta
12 25.mar 13:00 Tana, Nesseby,Båtsfjord, Vardø, Vadsø,Sør-Varanger og Berlevåg Delta
12 22.mar 2000 HORNINDAL, SUNNYLVEN Delta
12 23.mar 1300 VOLDA, ØRSTA Delta
12 23.mar 2000 VANYLVEN Delta
12 24.mar 1300 STRYN Delta

 

Klikk her for å se hele oversikten i Excel format>