Dato

Krets

Sted

Tid

Østfold

 

 

 

27. februar

Halden og Aremark

Fredriksten hotell

18.00

28. februar

Rakkestad og Degernes

Bye-kroa

11.00

28. februar

Fredrikstad, Sarpsborg, Hvaler, Råde, Rygge, Moss og Våler

Quality Hotell & Resort Sarpsborg

18.00

5. mars

Hobøl, Spydeberg, Enebakk og Skiptvet

Fjellheim, Spydeberg

18.00

6. mars

Trøgstad, Askim, Marker, Eidsberg og Rømskog

Bamsrudlåven, Mysen

18.00

Akershus

 

 

 

4. mars

Follo (Frogn, Ås, Vestby, Nesodden, Ski og Oppegård)

Folkvang selskapslokale, Frogn

18.00

18. mars

Fet, Rælingen, Sørum, Nittedal, Skedsmo, Lørenskog, Oslo og Aurskog-Høland

Felleskjøpet Kløfta

18.00

19. mars

Nes, Ullensaker, Gjerdrum, Nannestad, Eidsvoll og Hurdal

Felleskjøpet Kløfta

18.00

Hedmark

 

 

 

26. februar

Vang, Hamar, Løten og Stange

Herredsvang, Romedal

19.00

11. mars

Ringsaker unntatt Brøttum

Wood Hotell, Mjøstårnet, Brumunddal

19.00

13. mars

Åsnes, Våler og Grue

Heia Hotell, Våler

19.00

14. mars

Sør-Odal, Nord-Odal, Eidskog og Kongsvinger

Bøndernes Hus, Eidskog

18.00

19. mars

Folldal, Alvdal og Tynset

Frichs, Alvdal

12.00

19. mars

Os og Tolga

Hummelfjell (Røros Alpinsenter), Os

19.30

20. mars

Stor-Elvdal, Rendalen og Engerdal

Øiseth Hotell, Åkrestrømmen

12.00

20. mars

Elverum, Åmot og Trysil

Østerdalen Hotell, Hovdmoen

19.00

Oppland

 

 

 

20. februar

• Vang, Vestre Slidre og Øystre Slidre

• Sør-Aurdal, Nord-Aurdal og Etnedal

Scandic Fagernes Hotell

19.00

21. februar

Gjøvik unntatt Biristrand, Nordre Land og Søndre Land

Bjørnen, Odnes

19.30

4. mars

Dovre og Lesja

Toftemo, Dovre

19.00

5. mars

Ringebu, Nord-Fron og Sør-Fron

Dale Gudbrandsgard, Fron

19.30

6. mars

• Lom og Skjåk

• Sel og Vågå

Vågå Hotell, Vågå

19.30

7. mars

• Lillehammer m/Brøttum og Biristrand, Øyer
• Gausdal

Saloon 7null4, Follebu

19.00

12. mars

Vestre Toten og Østre Toten

Gran Gård, Lena

18.30

14. mars

 

Gran, Lunner og Jevnaker Thorbjørnrud Hotel

18.00

Buskerud

 

 

 

20. februar

Gol, Nes, Hemsedal og Flå

Felleskjøpet Gol

11.00

20. februar

Hol og Ål

Sundre Gjestestugu

18.00

21. februar

Ringerike, Hole og Krødsherad

Klekken Hotell

11.00

21. februar

Modum og Sigdal

Rosthaug v.g. skole

18.00

11. mars

Nore, Uvdal, Rollag og Veggli

Veggli Vertshus

18.00

12. mars

Kongsberg og Flesberg

Felleskjøpet Kongsberg

18.00

13. mars

Øvre Eiker og Nedre Eiker

Fosseholm

Herregård

11.00

13. mars

Drammen, Svelvik, Sande, Lier, Røyken, Hurum, Asker og Bærum

Haugstad i Lier

18.00

Vestfold

 

 

 

25. februar

Tjøme, Nøtterøy, Tønsberg, Andebu og Stokke

Grand Hotel, Åsgårdstrand

11.00

25. februar

Re, Horten, Holmestrand og Hof

Grand Hotel, Åsgårdstrand

18.00

26. februar

Sandefjord, Larvik og Lardal

Erik Mathisen
(Furu egg)

18.00

Telemark

 

 

 

11. mars

Bamble, Porsgrunn, Skien, Siljan, Nome (til Ulefoss), Kragerø og Drangedal

Thon Høyer Hotell, Skien

18.00

12. mars

Bø, Sauherad og Nome (til Ulefoss)

Bø Hotell

11.00

12. mars

• Nissedal, Fyresdal, Seljord og Kviteseid

• Vinje og Tokke

Morgedal Hotell

18.00

13. mars

Notodden, Hjartdal og Tinn

Tinnsjø Kro

18.00

Hordaland

 

 

 

5. mars

Tysnes, Kvinnherad og Fusa

Ungdomshuset Samhald, Hatlestrand

11.00

5. mars

Kvam

Thon Hotell Sandven, Norheimsund

20.00

6. mars

Vaksdal, Voss, Aurland, Granvin og Ulvik

Park Hotel, Voss

11.00

6. mars

Osterøy, Os, Bergen, Askøy, Austevoll, Sund, Fjell, Øygarden og Samnanger

Felleskjøpet Kokstad

20.00

7. mars

Gulen, Masfjorden, Høyanger sør og Solund

Brekkestranda Fjordhotel

11.00

7. mars

Fedje, Austrheim, Radøy, Lindås, Meland og Modalen

Felleskjøpet Haukås, Åsane

20.00

Sogn og Fjordane

 

 

 

20. februar

Askvoll

Askvoll Fjordhotell

20.00

21. februar

Fjaler, Hyllestad og Høyanger Nord

Hauglandsenteret, Flekke

11.00

21. februar

Naustdal, Førde, Jølster og Gaular

Førde Hotell

20.00

13. mars

Stryn

Hotel Alexandra, Loen

11.00

13. mars

Bremanger (uten Svelgen), Vågsøy, Selje og Eid

Magnifikk Hotel, Nordfjordeid

20.00

18. mars

NB! Se også møte i morgen på Lyngmo!

Luster, Leikanger, Sogndal, Lærdal og Årdal

Lærdal Hotel, Lærdal

20.00

19. mars

Luster, Leikanger, Sogndal, Lærdal og Årdal

Lyngmo Ungdomssenter, Hafslo

20.00

19. mars

Balestrand og Vik

Blix Hotel, Vik

11.00

20. mars

Gloppen

Gloppen Hotel, Sandane

11.00

20. mars

Svelgen og Flora

Quality Hotel, Florø

20.00

Møre og Romsdal

 

 

 

25. februar

Lepsøy, Haramsøy, Longva, Midøy, Haram fastland, Harøy og Fjørtoft

Gunnabuda, Longva

11.00

25. februar

Giske, Ålesund, Sula, Skodje og Ørskog

Felleskjøpet Ålesund

20.00

26. februar

Nesset, Molde, Midsund, Sandøy og Aukra

Quality Hotel Alexandra, Molde

11.00

26. februar

Averøy, Fræna og Eide

Hustadvika Gjestegård

20.00

27. februar

Rauma og Vestnes

Vestnes Fjordhotell

11.00

27. februar

Surnadal og Rindal

Thon Hotell Surnadal

11.00

27. februar

Sunndal og Tingvoll

Tingvollfjord Hotel

20.00

28. februar

Aure, Halsa og Smøla

Aura Gjestegård

11.00

28. februar

Gjemnes og Kristiansund

Hjorten, Batnfjordsøra

20.00

11. mars

Sykkylven og Stranda

Stranda Hotel, Stranda

11.00

11. mars

Sande, Ulstein, Herøy og Hareid

Sunnmøre Folkehøgskule, Ulsteinvik

20.00

12. mars

Norddal, Stordal, Geiranger og Liabygda

Valldal Fjordhotell, Valldal

11.00

12. mars

Hornindal og Sunnylven

Tronstad Grendahus

19.30

14. mars

Vanylven

Eidsåtun, Eidså

11.00

14. mars

Volda og Ørsta

Hotel Ivar Aasen, Ørsta

20.00

Trøndelag

 

 

 

26. februar

Midtre Gauldal

Størens Bageri og Vegkro

11.00

26. februar

Oppdal, Kvikne i Tynset og Rennebu

Oppdalsporten

19.30

27. februar

Trondheim, Klæbu, Melhus, Malvik og Buvika

Skjetlein vgs.

19.00

28. februar

Selbu og Tydal

Camp Eggen, Selbu

11.00

28. februar

Stjørdal og Meråker

Quality Hotel, Stjørdal

19.00

4. mars

Levanger og Frosta

Nord Universitet, Røstad

19.00

5. mars

• Namsos, Fosnes og Lund i Nærøy kommune

• Høylandet, Overhalla og Grong

Scandic Rock City, Namsos

11.00

5. mars

• Verdal og Røra i Inderøy

• Inderøy unntatt Røra

Øyna, Inderøy

19.00

7. mars

Åfjord og Roan

Fosen Fjordhotell

11.00

7. mars

Rissa, Leksvik og Verrabotn i Verran

Skaugdal Grendehus

19.30

8. mars

Agdenes, Ørland og Bjugn

Ørland Kysthotell

11.00

11. mars

Lierne, Røyrvik, Grong og Namsskogan

Liverten

11.00

11. mars

Steinkjer, Snåsa og Verran unntatt Verrabotn

Quality Grand Hotel

19.00

12. mars

Vikna, Leka, Bindal og Nærøy unntatt Lund

Bakkalandet Hotell, Kolvereid

11.00

12. mars

Namdalseid, Flatanger, Osen og Bessaker i Roan kommune

Solhaug Grendehus

19.00

18. mars

Hemne og Snillfjord

Hemne Hotell

11.00

18. mars

Orkdal, Meldal og Skaun unntatt Buvika

Bårdshaug Herregård

19.00

18. mars

Røros og Holtålen

Nyheim, Orvos

19.00

19. mars

Hitra og Frøya

Hotell Hjorten, Hitra

11.00

Nordland

 

 

 

19. februar

Vestvågøy, Flakstad, Vågan, Moskenes og Austvågøy

Lofoten Turistsenter, Alstad

19.30

20. februar

Steigen, Hamarøy og Tysfjord

Dyping Grendehus, Steigen

11.00

22. februar

Sortland, Bø, Andøy, Øksnes, Hadsel, Gullesfjord, Rinøyvåg og Øksneshamn

Sortland Hotell

11.00

5. mars

Meløy, Gildeskål og Rødøy unntatt Øresvik

Ørnes Hotell

11.00

6. mars

Bodø, Beiarn, Sørfold, Fauske, Saltdal, Værøy og Røst

Fauske Hotell

11.00

12. mars

 

Brønnøy, Sømna, Vevelstad og Vega

Kred, Brønnøysund

11.00

13. mars

Alstahaug, Leirfjord, Dønna og Herøy

HIAS, Sandnessjøen

11.30

14. mars

Vefsn, Grane og Hattfjelldal

Trixie, Trofors

11.00

14. mars

Rana, Hemnes, Nesna, Træna, Lurøy og området Øresvik i Rødøy

Hotell Helma,

Mo i Rana

19.30

Troms

 

 

 

21. februar

• Harstad, Ibestad, Bjarkøy, Kvæfjord og Lødingen

• Ballangen, Narvik, Evenes, Skånland, Tjeldsund, Gratangen og Lavangen

Tjeldsundbrua Kro og Motel

11.00

1. mars

Tromsø, Karlsøy og Lyngen

Tindevangen Bygdehus, Svensby

11.30

18. mars

Nordreisa, Kåfjord og Skjervøy

På Taket Kafe, Sørkjosen

19.30

18. mars

Balsfjord og Storfjord

Vollan Gjestestue, Nordkjosbotn

11.00

19. mars

Sørreisa, Lenvik, Målselv, Tranøy, Berg og Torsken

Finnsnes Hotel

11.00

20. mars

Salangen, Dyrøy og Bardu

Salangen Kulturhus, Lysthuset

11.00

Finnmark

 

 

 

27.-28. februar

Kvænangen, Alta, Kautokeino, Hasvik, Sørøysund, Loppa, Kvalsund og Hammerfest

Scandic Hotel, Karasjok

11.00

27.-28. februar

Porsanger, Måsøy, Nordkapp, Lebesby, Gamvik og Karasjok

Scandic Hotel, Karasjok

11.00

27.-28. februar

Tana, Nesseby, Båtsfjord, Vardø, Vadsø, Sør-Varanger og Berlevåg

Scandic Hotel, Karasjok

11.00