Avant besøker flere av våre avdelinger med Avant-traileren sin. Det blir vist et bredt utvalg av Avant-maskiner og redskap. Avant er markedets mest solgte kompaktlaster, og tilbyr også elektriske modeller. Det finnes over 100 redskap i sortimentet til denne multimaskinen, som gjør at bruksområdene er mange.

Kom innom og snakk med våre Avant-eksperter. Det blir enkel servering.

Du vil blant annet kunne se Avant e6, snøfres, slagklipper, sandspreder og hurtigladestasjon 16A.

Oversikt over steder avant roadshow besøker og kontaktpersoner

Klokkeslett: 10-15 på alle steder.

Mandag 27.08.2018

Lillehammer, FKA Lillehammer

Industrigaten 56, 2619 Lillehammer

Kontaktperson: Selger Arild Wedum, mobil 913 84 486,
Arild.Wedum@felleskjopet.no

 

Tirsdag 28.08.2018

Hamar, FKA Hamar

Vangsveien 62, 2317 Hamar

Kontaktperson: Selger Kim Mangerud, mobil 911 48 649,
Kim.Mangerud@felleskjopet.no

 

Onsdag 29.08.2018

Kløfta, FKA Kløfta

Dyrskueveien 1, 2040 Kløfta

Kontaktperson: Salgssjef Kristine Koller, mobil 926 33 524,
Kristine.Koller@felleskjopet.no

 

Torsdag 30.08.2018

Sarpsborg, FKA Sarpsborg

Alvimveien 45, Sarpsborg

Kontaktpersoner: Salgssjef Morten Ylven, mobil  908 49 831, Morten.Ylven@felleskjopet.no 
Selger Kåre Jørgen Slang, mobil 951 07 019, Kare.Jorgen.Slang@felleskjopet.no

 

Fredag 31.08.2018

Drammen, FKA Drammen

Svend Haugs gate 5, 3013 Drammen

Kontaktpersoner: Salgssjef Kristian Nygaard, mobil 907 27 717, Kristian.Nygaard@felleskjopet.no 
Selger Per Steen, mobil 950 69 200,  Per.Steen@felleskjopet.no

 

Mandag 03.09.2018

Skien, FKA Skien

Risingveien 2, 3716 Skien

Kontaktperson: Salgssjef Kristian Nygaard, mobil 907 27 717,  Kristian.Nygaard@felleskjopet.no 
Selger Atle Gaustad, mobil  958 49 644, Atle.Bohle.Gaustad@felleskjopet.no

 

Fredag 07.09.2018

Bergen, FKA Bergen Haukås Næringspark

Nordre Brurås 5, 5131 Nyborg

Kontaktpersoner: Salgssjef Odd Ivar Jamtøy, mobil  918 09 629, Odd.Ivar.Jamtoy@felleskjopet.no 
Selger Geir Vegard Brenne, mobil 476 47 877, Geir.Vegard.Brenne@felleskjopet.no

 

Mandag 10.09.2018

Skei, FKA Skei i Jølster

Fjordavegen 40, 6843 Skei i Jølster

Kontaktpersoner: Salgssjef Odd Ivar Jamtøy, mobil 918 09 629, Odd.Ivar.Jamtoy@felleskjopet.no 
Selger Dag Førde, mobil  909 60 355, Dag.Forde@felleskjopet.no

 

Tirsdag 11.09.2018

Ålesund, FKA Ålesund

Postveien 11, 6018 Ålesund

Kontaktpersoner: Salgssjef Odd Ivar Jamtøy, mobil 918 09 629, Odd.Ivar.Jamtoy@felleskjopet.no 
Selger, Tore Gjelsten, mobil 952 46 004, Tore.Gjelsten@felleskjopet.no

 

Onsdag 12.09.2018

Trondheim, FKA Trondheim

Bromstadvegen 57, 7005 Trondheim

Kontaktperson: Salgsleder Marius Mærk mobil  454 23 162, Marius.Maerk@felleskjopet.no

 

 

Fredag 14.09.2018

Bodø, FKA Bodø

Gamle Riksvei 13, 8008 Bodø

Kontaktperson: Frank Nyrud, mobil 95199245, frank.nyrud@felleskjopet.no