​Velg fylke for å finne din salgskonsulent for maskin og redskap:

Akershus og Oslo

Buskerud

Finnmark

Hedmark

Hordaland

Møre og Romsdal

Nordland

Trøndelag

Oppland

Sogn og Fjordane

Telemark

Troms

Vestfold

Østfold

Oslo og Akershus

Per Steen
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 950 69 200 
E-post: per.steen@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Asker og Bærum

Joakim Bro
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 907 51 899
E-post: joakim.bro@felleskjopet.no 
Arbeidsområde: Enebakk, Ås, Ski, Oppegård, Nesodden, Vestby og Frogn

Johannes Bye 
Salgskonsulent maskin 
Tlf: 72505050
Mobil: 906 84 742 
E-post: johannes.bye@felleskjopet.no 
Arbeidsområde: Aurskog-Høland syd


Tom Vidar Hoel
Salgskonsulent maskin 
Tlf: 72505050
Mobil: 916 39 453 
E-post: tom.vidar.hoel@felleskjopet.no 
Arbeidsområde: Eidsvoll, Nes og Ullensaker

Sindre Langseth 
Salgskonsulent maskin 
Tlf: 72505050
Mobil: 901 37 985 
E-post: sindre.langseth@felleskjopet.no 
Arbeidsområde: Sørum, Hurdal, Nannestad og Gjerdrum

Sverre Schjelderup Brynjulvsrud
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 415 14 610
E-post: sverre.brynjulvsrud@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Aurskog-Høland nord, Fet, Rælingen, Skedsmo, Nittedal, Lørenskog og Oslo

Buskerud

Rune Brorson
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 911 03 544
E-post: rune.brorson@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Gran, Lunner, Ådalen og Jevnaker

Ole Kolbjørn Brenn
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 958 97 546
E-post: ole.brenn@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Gol, Hemsedal, Ål, Hol,Nes, Flå og Eggedal

Per Steen
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 950 69 200
E-post: per.steen@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Hurum, Røyken, Lier, Asker, Drammen og Nedre Eiker

Tor-Erik Kolbræk
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 950 52 851
E-post: tor-erik.kolbraek@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Kongsberg, Nore/Uvdal, Tinn, Rollag, Flesberg og Øvre Eiker

Sigurd Sørsdal Mørk
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 915 28 420
E-post: sigurd.sorsdal.mork@felleskjopet.no
Inneselger Hønefoss/ Kongsberg
Arbeidsområde: Hønefoss, Drammen og Kongsberg

Finnmark

Jim-Hugo Arild
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 902 38 319
E-post: jim-hugo.arild@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Sør-Varanger, Alta, Berlevåg, Båtsfjord, Gamvik, Hammerfest, Hasvik, Karasjok, Kautokeino, Kvalsund, Lebesby, Loppa, Nesseby, Måsøy, Nordkapp, Porsanger, Tana, Vadsø, Vardø

Hedmark

Sindre Langseth
Salgskonsulent maskin
Avd. Kløfta
Tlf: 72505050
Mobil: 901 37 985
E-post: sindre.langseth@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Nord-Odal og Sør-Odal

Kim Mangerud
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 911 48 649
E-post: kim.mangerud@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Løten, Hamar, Ringsaker og Stange

Ingar Oddsæter
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 900 66 817
E-post: ingar.oddsaeter@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Løten, Hamar, Stange og Ringsaker

Halvor Svalastog
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 913 57 701
E-post: halvor.svalastog@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Os, Tolga, Tynset, Alvdal og Folldal

Rolf Cato Bjørvik
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 915 83 178
E-post: rolf.cato.bjorvik@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Våler, Åsnes, Grue, Kongsvinger og Eidskog.

Torkild Brenden
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 908 83 186
E-post: torkild.brenden@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Engerdal, Rendalen, Stor-Elvdal, Elverum, Åmot og Trysil

Hordaland

Inge Ygre
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 952 85 087
E-post: inge.ygre@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Aurland, Granvin, Ulvik, Vik og Voss

Geir Vegard Brenne
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 476 47 877
E-post: geir.vegard.brenne@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Askøy, Austheim, Bergen, Fedje, Fjell, Gulen, Lindås, Masfjorden, Meland, Osterøy, Radøy, Solund, Sund, Øygarden, Austevoll, Fusa, Kvam, Kvinnherad nord, Modalen, Os, Samnanger, Tysnes og Vaksdal

Jan Otto Pletten
Salgskonsulent maskin og Park og anlegg. Inneselger
Tlf: 72505050
Mobil: 900 39 671
E-post: jan.otto.pletten@felleskjopet.no
Kontorsted: Bergen
Arbeidsområde: Hordaland

Møre og Romsdal

Tore Gjelsten
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 952 46 004
E-post: tore.gjelsten@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Giske, Haram, Hareid, Norddal, Skodje, Stordal, Sula, Sykkylven, Ulstein, Vestnes, Ørskog og Ålesund

Øystein Espelund
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 915 99 231
E-post: oystein.espelund@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Herøy, Hornindal, Sande, Selje, Stranda, Vanylven, Volda, Vågsøy og Ørsta

Lars Stokke
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 926 85 399
E-post: lars.stokke2@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Agdenes, Frøya, Hemne, Hitra, Orkdal, Meldal, Rinndal og Snillfjord

Tommy Bøe
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 918 21 300
E-post: tommy.boe@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Kristiansund, Averøy, Gjemnes, Tingvoll, Sunndal, Surnadal, Aure, Halsa og Smøla

Hans Olav Ugelstad
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 915 10 543
E-post: hans.olav.ugelstad@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Sandøy, Midsund, Aukra, Fræna, Rauma, Eide, Molde og Nesset

Nordland

Asbjørn Stein
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 992 44 765
E-post: asbjorn.stein@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Brønnøysund, Sømna, Vega, Vevelstad, Grane, Hattfjelldal, Hemnes og Vefsn

Frank Nyrud
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 951 99 245
E-post: frank.nyrud@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Utskarpen, Beiarn, Bodø, Fauske, Gildeskål, Hamarøy, Meløy, Saltdal, Steigen, Sørfold, Tysfjord, Værøy og Røst

Bjørn Ulvang
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 902 63 786
E-post: bjorn.ulvang@felleskjopet.no
Kontorsted: Sandnessjøen, onsdag i avdeling Mo i Rana
Arbeidsområde: Alstahaug, Dønna, Lurøy, Nesna, Rødøy, Træna og Rana

Jøran Dahl-Johansen
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 476 45 138
E-post: joran.dahl-johansen@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Flakstad, Vestvågøy, Vågan, Moskenes, Hadsel, Sortland, Øksnes, Lødingen, Bø i Nordland, Evenes, Narvik, Ballangen og Andøy

Trøndelag

Ole Jan Moslet
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 917 47 662
E-post: ole.jan.moslet@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Meråker, Stjørdal, Selbu, Tydal og Malvik.

Lars Petter Husby
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 900 87 969
E-post: lars.petter.husby@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Frosta og Levanger

Marius Østerås
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 992 44 095
E-post: marius.osteras@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Verdal og Røra mot Straumen

Odd Harald Grongstad
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 951 43 128
E-post: odd.harald.grongstad@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Steinkjer, Snåsa, Verran, Namdalseid til Osenkorsen og Inderøy (unntatt Røra mot Straumen)

Petter Aasum
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 980 94 980
E-post: petter.aasum@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Steinkjer, Snåsa, Verran, Namdalseid til Osenkorsen og Inderøy (untatt Røra mot Straumen)

Per Arne Flasnes
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 992 94 979
E-post: per.arne.flasnes@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Namsos, Overhalla, Flatanger, Fosnes, Osen, Høylandet, Nærøy, Vikna, Bindal, Leka, Namskogan, Røyrvik, Lierne, Grong og Namsdalseid til Osenkorsen

Aslak Weglo
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 934 44 004
E-post: aslak.weglo@felleskjopet.no
Arbeidsområde:  Namsos, Overhalla, Flatanger, Fosnes, Osen, Høylandet, Nærøy, Vikna, Bindal, Leka, Namskogan, Røyrvik, Lierne, Grong og Namsdalseid til Osenkorsen

Geir Salberg
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 957 90 834
E-post: geir.salberg@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Agdenes, Frøya, Hemne, Hitra, Meldal, Orkdal, Rinndal og Snillfjord

Dag Gøran Kopreitgrind
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 974 87 501
E-post: Dag.Goran.Kopreitgrind@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Bjugn, Rissa, Roan, Ørland, Åfjord og Leksvik

Egil Morken
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 950 34 042
E-post: egil.morken@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Holtålen, Mitre Gauldal, Oppdal, Røros og Rennebu

Lars Stokke
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 926 85 399
E-post: lars.stokke2@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Klett, Trondheim, Klæbu, Melhus og Skaun

 

Oppland

Kjetil Steineide
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 917 12 114
E-post: kjetil.steineide@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Heidal, Vågå, Lom, Skjåk, Sel, Dovre og Lesja

Arnt Sønstevold
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 901 64 976
E-post: arnt.sonstevold@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Nordre Land, Lillehammer vest, Biri, Snertingdal og Gausdal

Arild Wedum
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 913 84 486
E-post: arild.wedum@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Lillehammer øst, Brøttum, Lismarka, Øyer, Ringebu, Sør-Fron og Nord-Fron

Egil Odenrud
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 917 74 900
E-post: egil.odenrud@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Østre Toten, Vestre Toten, Søndre Land og Gjøvik unntatt Biri og Snertingdal

Oddgeir Larsson
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 908 28 900
E-post: oddgeir.larsson@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Sør-Aurdal, Nord-Aurdal, Etnedal, Vestre Slidre, Øystre Slidre og Vang i Valdres

Rune Brorson
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 911 03 544
E-post: rune.brorson@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Gran, Lunner, Jevnaker

Sogn og Fjordane

Arild Klakegg
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 909 60 356
E-post: arild.klakegg@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Askvoll, Fjaler, Førde, Gaular, Hyllestad, Høyanger nord og Jølster

Svein Hjelle
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 909 60 352
E-post: svein.hjelle@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Bremanger, Eid, Flora, Gloppen, Nausdal og Stryn

Tommy Kalhagen
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 941 82 032
E-post: tommy.kalhagen@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Balestrand, Leikanger, Luster, Lærdal, Sogndal og Årdal

Øystein Espelund
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 915 99 231
E-post: oystein.espelund@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Herøy, Hornindal, Sande, Selje, Stranda, Vanylven, Volda, Vågsøy og Ørsta

Telemark

Jørgen Verpe
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 913 71 527
E-post: jorgen.verpe@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Notodden, Drangedal, Nome, Sauherad, Hjartdal, Vinje, Tokke, Fyresdal, Nissedal, Kviteseid, Seljord og Bø

Atle Bøhle Gaustad
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 958 49 644
E-post: atle.bohle.gaustad@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Skien, Porsgrunn, Bamle, Kragerø, Tinn og Siljan

Troms

Jøran Dahl-Johansen
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 476 45 138
E-post: joran.johansen@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Ibestad, Kvæfjord, Skånland og Harstad

Jim-Hugo Arild
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 902 38 319
E-post: jim-hugo.arild@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Nordreisa, Kvænangen og Skjervøy

Frank Helgesen
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 485 06 001
E-post: frank.helgesen@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Troms, fra Skjervøy i nord til Gratangen i sør

Vestfold

Øivind Hynne
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 908 75 375
E-post: oivind.hynne@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Andebu, Larvik, Lardal og Sandefjord

Per Aas
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 90019151
E-post: per.aas@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Holmestrand, Hof, Horten, Re, Tønsberg, Stokke, Tjøme og Nøtterøy

Per Steen
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 95069200
E-post: per.steen@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Svelvik og Sande i Vestfold

Østfold

Joakim Bro
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 907 51 899
E-post: joakim.bro@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Moss, Hobøl og Skiptvet

Kåre Jørgen Slang
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 951 07 019
E-post: kare.slang@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Råde, Fredrikstad, Sarpsborg, Hvaler og Våler i Østfold

Johannes Bye
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 906 84 742
E-post: johannes.bye@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Rømskog, Trøgstad, Spydeberg, Askim, Eidsberg og Marker

Erik Voldberg Håkenby
Salgskonsulent maskin
Tlf: 72505050
Mobil: 91605160
E-post: erik.voldberg.hakenby@felleskjopet.no
Arbeidsområde: Rakkestad, Aremark, Halden og Rygge