Strømomformer 18V One+ RY18BI150B
Strømomformer 18V One+ RY18BI150B, bilde 2
Kun på nett
Ryobi
rabattert pris 1 399,–
  • Voltstyrke 18V
  • 150W kontinuerlig strøm med 225W topp
  • Ideell til å ta med seg på farten
  • En del av ONE+ systemet
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50348125
Leverandørens varenr.: 5133005742
Gen2 strømomformer fra 18V ONE+ serien til Ryobi. Med 2x USB-A porter, 1x USB-C port og 1 x AC-plugg for drift av strømdrevne enheter uten innebygd batteri, samt lading av enhver batteridrevet enhet med bruk av et 18V-batteri. Strømomformeren har en integrert lader, hvilket lar deg lade opp ditt 18V-batteri samtidig som AC-støpselet brukes. 150W kontinuerlig strøm med 225W topp. Ideell til å ta med seg på farten, enten du skal på ferie eller jobbe, da den kan brukes til alt fra tablets, lamper, vifter, og mye mer.
Som en del av Ryobi ONE+ familien er den kompatibel med alle hagemaskiner og elverktøy i 18V serien. Batteri og batterilader medfølger ikke.
Kraftig 2-i-1 ONE+™ omformer og lader som gir vekselstrøm til enheter med ledning når du ikke er hjemme, samtidig som du kan lade ONE+™ 18V-batteriene dine
  • Kan levere lading til Ryobi ONE+™-batterier med USB-C-kabelen og veggpluggen som følger med
  • LED-belysning sørger for at enheter og kabler enkelt kan kobles til i alle omgivelser
  • Kompakt og lett design gjør produktet perfekt til å ta med seg på reise
Spesifikasjoner:
Ytelse
AC-porter: 1
Battery charging functionality: Ja
DC-porter:3
Kontinuerlig effekt: 150 W
Maks. effekt: 225 W
Batteri
Antall medfølgende batterier: 0
Batterikapasitet: (Ah)-
Batteritype: Li-ion
Leveres med lader: Ja
Voltstyrke: 18V