Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 2
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 3
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 4
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 5
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 6
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 7
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 8
Batteridrevet gressklipper RY18LMXSP51A-0, bilde 9
Kun på nett
Ryobi
rabattert pris 6 999,–
  • Selvgående drift letter klippingen
  • 4 batterispor gir lang arbeidsflyt
  • 51 cm klippebredde for for store plener
  • Batteri og lader selges separat
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50351087
Leverandørens varenr.: 5133006857
Batteridrevet børsteløs gressklipper 18V ONE+. Børsteløs motor gir lengre levetid og høyere effektivitet.
  • 51 cm klippebredde med syv posisjoner for sentral høydejustering fra 25 mm til 90 mm.