Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 2
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 3
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 4
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 5
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 6
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 7
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 8
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 9
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 10
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 11
Batteridrevet gressklipper RY36LMXSP53B-160 sett, bilde 12
– 15 %
Ryobi
rabattert pris 8 499,–
førpris 9 999,–
Kampanjepris utløper 24.05
  • Selvgående drift letter klippingen
  • 68 l oppsamler gir færre stopp
  • 53 cm klippebredde for for store plener
  • Batteri og lader medfølger
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50351086
Leverandørens varenr.: 5133006858
Batteridrevet gressklipper fra Ryobi. Børsteløs motor gir lengre levetid og høyere effektivitet.
  • 53 cm klippebredde med ti posisjoner for sentral høydejustering fra 25 mm til 100 mm.
  • 3-i-1 funksjon for oppsamling, bioklipp og sideutkast.
  • Selvgående driftssystem.
  • Cross cut-kniver gir bedre oppsamling og effektiv bioklipp.
  • Integrert bioplugg gjør det enkelt å bytte mellom oppsamling og bioklipp.
  • Sammenleggbart håndtak for vertikal oppbevaring.
  • 68 liters oppsamler.
Leveres med 1x 6,0Ah 36V MAX POWER Lithium+ batteri og 1x 36V MAX POWER lader (4 Amp/t). En del av MAX POWER-systemet.