Bor og Skrutrekker 18V One+ HP RDD18C1-0
Bor og Skrutrekker 18V One+ HP RDD18C1-0, bilde 2
Bor og Skrutrekker 18V One+ HP RDD18C1-0, bilde 3
Bor og Skrutrekker 18V One+ HP RDD18C1-0, bilde 4
Bor og Skrutrekker 18V One+ HP RDD18C1-0, bilde 5
Ryobi
rabattert pris 1 599,–
  • 60 Nm dreiemoment
  • Kompakt, men kraftig
  • 24 momentinnstillinger
  • Batteri og lader selges separat
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50347279
Leverandørens varenr.: 5133006518
Ryobi Bor og Skrutrekker 18V One+ HP RDD18C1-02 er perfekt for boring i tre, plast og metall samt skrutrekking.
Den høytytende børsteløse motoren gjør denne bor/skrutrekkeren 22 % kortere samtidig som den leverer mer kraft og lengre driftstid. Med 60 Nm dreiemoment og opptil 1750 o/min kan denne kompakte børsteløse drillen takle selv de tøffeste boreoppgavene.
13 mm skrallechuck
13 mm skrallechuck helt i metall for bedre gripestyrke og holdbarhet
To innstillinger for gir
2 gir styrer maks hastighet for å passe til ulike materialer og bruksområder
24 momentinnstillinger
24 clutchinnstillinger hjelper deg med å drive skruene i flukt hver gang
LED-lys
LED-arbeidslys lyser opp arbeidsområdet for bedre synlighet
Imponerende driftstid
Borer opptil 300 hull på 13 x 50 mm i tre med et 2,0 Ah ONE+™-batteri
  • Hastighetsinnstillinger: 0-450 / 0-1700 o/min
  • 18V ONE+ HP Compact børsteløs bor/skrutrekker
  • 60 Nm dreiemoment
  • Borekapasitet i tre 38 mm, i metall 13 mm
  • GripZone - ergonomisk håndtak
  • Batteri og lader medfølger ikke
  • En del av High Performance-serien og ONE+ systemet
  • Ryobis børsteløse teknologi gir 20 % mer kraft og driftstid i et mindre verktøy