Bordsag 18V One+ HP RTBS18X-0
Bordsag 18V One+ HP RTBS18X-0, bilde 2
Bordsag 18V One+ HP RTBS18X-0, bilde 3
Kun på nett
Ryobi
Bordsag 18V One+ HP RTBS18X-0
rabattert pris 5 399,–
  • Maks 57 mm sagdybde ved 90°
  • Kappkapasitet 318 mm
  • Skjæring med høy ytelse
  • Batteri og lader selges separat
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50347277
Leverandørens varenr.: 5133005735
Ryobi bordsag børsteløs 18V ONE+ HP utfører kryss-, ripp-, fas-, gjær- eller sammensatte kutt i tre med suveren nøyaktighet. Den gir samme ytelse som en bordsag med ledning.
Kraftfull, men kompakt 210 mm bordsag med børsteløs motor Sponutsugsadapter for montering på støvsugeren. Integrert bærehåndtak for enkel transport.
Skjæring med høy ytelse
Verktøyfri justering av dybde og avfasing
Verktøyfri dybde- og skråjustering gjør det raskt og enkelt å sette opp.
Imponerende driftstid
Kutter opptil 207 meter 13 mm kryssfiner med et 5,0Ah ONE+™ batteri.
  • Hastighet opptil 4500 o/min med maks 57 mm sagdybde ved 90°
  • Hullstørrelse 30 mm
  • Justerbart bladdybde og gjæringskapasitet opptil 47°
  • Kappkapasitet 318 mm