Drill kit 18V One+ R18DD3-120S
Ryobi
Drill kit 18V One+ R18DD3-120S
rabattert pris 1 799,–
  • Bor og skrutrekker
  • Dreiemoment 50 Nm
  • Chuckdiameter 13 mm
  • Batteri, lader og veske medfølger
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50327841
Leverandørens varenr.: 5133003347
Egenskaper
  • Bor/Skrumaskin
  • 18V Lithium+ 2,0Ah batteri.
  • Dreiemoment 50 Nm.
  • 2 gir, turtall 0-440/ 1600 o/min.
  • Heavy-Duty chuck, 13 mm.
  • LED-arbeidslys.
  • Borkapasitet 38 mm tre, 13 mm metall.