Drill kit 18V One+ RPD18C1-2C42S
Drill kit 18V One+ RPD18C1-2C42S, bilde 2
Drill kit 18V One+ RPD18C1-2C42S, bilde 3
Ryobi
rabattert pris 3 199,–
  • Bor-/skrutrekker med slag
  • Dreiemoment 60 Nm
  • Chuckdiameter 13 mm
  • 2 batterier, lader og veske medfølger
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50345279
Leverandørens varenr.: 5133006524
  • 13 mm skrallechuck for bedre gripestyrke og holdbarhet
  • 2 gir for å kontrollere maks hastighet for å matche ulike materialer og bruksområder
  • 24 momentinnstillinger hjelper deg med å drive skruene i flukt hver gang
  • LED-lys lyser opp arbeidsområdet ditt for bedre sikt
Leveres med:
  • 1x 2,0Ah og 1x 4,0Ah 18V litium+ Compact-batteri
  • 1x lader 18V ONE+ (2,0Amp/t)
  • 1x bits med dobbel ende
  • 1 myk veske
Tekniske egenskaper:
  • Bor-/skrutrekker med slag kit 18V
  • Dreiemoment 60 Nm
  • 2 hastighetsinnstillinger: 0-450 / 0-1700 o/min. 0-7200 / 0-27200 rpm
  • 13 mm metallchuck
  • Borekapasitet i mur 13 mm, i tre 38 mm, i metall 13 mm