Dykksag 18V One+ HP RPLS18X-0
Dykksag 18V One+ HP RPLS18X-0, bilde 2
Dykksag 18V One+ HP RPLS18X-0, bilde 3
Kun på nett
Ryobi
Dykksag 18V One+ HP RPLS18X-0
rabattert pris 3 999,–
  • Skjæredybde opptil 54 mm
  • Skjæring med høy ytelse
  • Gjæringskapasitet opptil 48°
  • Batteri og lader selges separat
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50347282
Leverandørens varenr.: 5133005734
Ryobi dykksag børsteløs 18V ONE+ HP er perfekt for nøyaktige og kontrollerte tverrsnitt, lange ripkutt eller dykkutt. Dykksagen leverer kraften til å gjøre presise kutt i hardt treverk.
Kraftfull børsteløs motor med hastighet opptil 4200 o/min. Maks 54 mm sagdybde, gjæringskapasitet opptil 48°.
Skjæring med høy ytelse
Denne dykksagen med høy ytelse gjør det mulig med raske og nøyaktige lange kutt. Den kraftige børsteløse motoren er designet for å skjære med presisjon, og den snurrer et 165 mm blad 4300 o/min for en maksimal skjærekapasitet på 54 mm.
Skjæredybde
Imponerende skjæredybder på opptil 54 mm uten føringsskinne og 49 mm med føringsskinne. 165 mm blad, Hullstørrelse 16 mm.
Inkluderer 2x 0,7 m føringsskinner
Innebygd rissefunksjon
Imponerende driftstid
Kutter 260 meter 13 mm kryssfiner med et 5,0Ah batteri.