Håndtverkersett 18V One+ R18PDAG-242S
Håndtverkersett 18V One+ R18PDAG-242S, bilde 2
Håndtverkersett 18V One+ R18PDAG-242S, bilde 3
Ryobi
rabattert pris 5 199,–
  • Bormaskin/drill og vinkelsliper
  • Dreiemoment 50 Nm
  • Inkludert verktøybag og hurtiglader
  • 2 batterier, lader og bag medfølger
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50345939
Leverandørens varenr.: 5133003842
Håndverkersett fra Ryobi med 18V.  Lithium+, 1x 2,0Ah, 1x 4,0Ah batterier.
Inneholder:
Bor/Skrumaskin med slagfunksjon (R18PD31):
Dreiemoment 50 Nm
Slagtall: 0-6000/0-23 400
2 gir, turtall 0-500/0-1800 omdr./min
Metallchuck 13mm
LED-lys
Vinkelsliper (R18AG):
115 x 22,2mm skive