Kapp og gjæresag 18V One+ RMS18254X-0
Kapp og gjæresag 18V One+ RMS18254X-0, bilde 2
Kapp og gjæresag 18V One+ RMS18254X-0, bilde 3
Kapp og gjæresag 18V One+ RMS18254X-0, bilde 4
Kapp og gjæresag 18V One+ RMS18254X-0, bilde 5
Kun på nett
Ryobi
rabattert pris 5 399,–
  • Kraftfull 254 mm sag
  • Dreiemoment opptil 4200o/min
  • Krysskutt opptil 80 x 320 mm ved 90°
  • Batteri og lader selges separat
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50347373
Leverandørens varenr.: 5133005736
Ryobi Kapp-/Gjærsag Børsteløs 18V ONE+ HP. Kraftfull 254 mm sag med premium metallskinner. Ideell for å lake ekstremt presise krysskutt opptil 80 x 320 mm ved 90°. Praktisk for en rekke ulike kappoppgaver.
  • Premium, thin kerf 254 mm blad med 40 tungsten karbidtuppede tenner leverer superb ytelse og kappkvalitet
  • Støpt aluminiumsbase sikrer en perfekt, flat kutteflate
  • Dreiemoment opptil 4200o/min
  • Maks kappkapasitet på 89 mm x 320 mm ved 90°
  • Hullstørrelse 30 mm