Muttertrekker Kit 18V One+ RIW18-1C20SA3
Muttertrekker Kit 18V One+ RIW18-1C20SA3, bilde 2
Ryobi
rabattert pris 3 199,–
  • Slagfrekvens 2900 slag/min
  • Dreiemoment opptil 600 Nm
  • 3 ulike hastigheter
  • Batteri, lader hylser og veske medfølger
  • Nettlager
    Laster lagerstatus...
  • Klikk og hent i butikk
    Lagerstatus i butikk er dessverre utilgjengelig for øyeblikket.
FKnr.: 50345280
Leverandørens varenr.: 5133005664
Kraftfull muttertrekker. En del av ONE+systemet. Leveres med lader (2,0Amp/t) og 3x hylser (17, 19 og 21mm).
Egenskaper:
  • Kraftfull muttertrekker med dreiemoment opptil 600 Nm
  • 3 moduser for ulike situasjoner med hastighetene: 0-1800 (180Nm), 2200 (260Nm), eller 2600 (600Nm)