Felleskjøpet logo
Hundefôr Puppy Medium Breed 12 kg
Appetitt

Hundefôr Puppy Medium Breed 12 kg

rabattert pris 739,–
  • Høykvalitetsfôr produsert i Norge
  • Valper med voksenvekt 10-25 kg
  • Fremmer sunn vekst og utvikling
  • Lettfordøyelig hydrolysert protein
  • Nettlager

    Laster lagerstatus...

  • Klikk og hent i butikk

    Laster lagerstatus...

FKnr.: 12872

Leverandørens varenr.: 12644NY

Appetitt Puppy Medium Breed er tilpasset valper av mellomstore raser (voksenvekt mellom 10 og 25 kg). Fôret har et innhold av proteiner av animalsk og marin opprinnelse med høy proteinfordøyelighet, og som er avgjørende for vekst og utvikling av valpen.

Fôret inneholder ingen kornråvarer med unntak av ris og har og har et høyt innhold av hydrolyserte råvarer. Det gir et lavt innhold av råvarer som kan føre til fôrintoleranse og allergier. Fôret har et høyt innhold av naturlige antioksidanter som vitamin E og rosmarin. Naturlig glukosamin og kondroitin fra marine og animalske råvarer for ledd og beinhelse.

Videre inneholder Appetitt Puppy antarktisk krill som tilfører hunden de livsviktige omega-3 fettsyrene EPA og DHA i form av fosfolipider. Dette sammen med et ideelt forhold mellom omega-3 og omega-6 fettsyrer og et høyt innhold av vitamin E, hjelper hundens ledd, hud, pels og generelle helse.

Frukto-oligosakkarider (FOS) fra betefiber for valpens mage- og tarmhelse og betaglukaner for valpens generelle helse.