Hvilke tjenester er fortsatt berørt?
Felleskjøpet.no og nettbutikken
- Felleskjopet.no vil være tilgjengelig, men Nettbutikken er fortsatt stengt 11. juni.
- Det er dermed ikke mulig å gjennomføre kjøp under nedetiden.
- Gjør bestillinger etter endt vedlikehold.
Min Gård
Bestillingstjenestene er dessverre ikke oppe og kjører ennå. Feilretting pågår og det vil bli sendt ut SMS til alle kraftfôrkunder når Kraftfôr bulk er i orden.
Bestilling av kraftfôr og andre tonnvarer gjøres med henvendelse til Kundeservice. Se kontaktinformasjon herunder
Hvorfor gjør vi denne oppgraderingen?
Dette vedlikeholdet er viktig for å sikre at våre systemer forblir stabile, sikre og i stand til å møte dine behov i fremtiden. Vi gjennomførte arbeidet i pinsehela for å minimere påvirkningen på ordinær drift.
Oppgraderingen ble i stor grad gjennomført som planlagt, men arbeidet har tatt tid enn forventet. Dette har medført at enkelte av våre systemer har vært utilgjengelige utover det som ble varslet i forkant. Vi har forståelse for at dette kan ha påvirket våre kunders og leverandørers opplevelse av våre tjenester.
Våre medarbeidere arbeider iherdig for å ta unna ordrer og få levert varer til våre avdelinger og kunder.
Takk for din forståelse og tålmodighet. Vi jobber for å gjøre systemene våre bedre for deg!
For spørsmål kan du kontakte Kundeservice eller følge med på varslinger i Min Gård og på felleskjopet.no.