Årsmøte og kretsmøter i Felleskjøpet Agri

Medlemsdemokrati

Medlemmene i Felleskjøpet Agri er eiere av selskapet, og har sin rett til å utøve eierinnflytelse. Eierne velger sine utsendinger til å representere seg i øverste beslutningsorgan, som er årsmøtet. Valgene skjer i de årlige kretsmøtene der alle medlemmer har møte – og talerett, og er valgbare til tillitsverv.

Kretsmøter i Felleskjøpet 2022

Her finner du oversikt over Felleskjøpet sine Kretsmøter i din region. Benytt sjanen til å møte gode kollegaer, få nyttig informasjon og møte en styrerepresentant. Vi ønsker velkommen.

REGION 1 
Dato Kretsnavn Sted Tid
28.feb Halden og Aremark Fredriksten Hotel 19:00
01.mar Fredrikstad, Sarpsborg, Hvaler, Råde, Rygge, Moss og Våler Quality Sarpsborg 19:00
02.mar Rakkestad /Degernes Bye Kroa 19:00
07.mar Follo (Frogn, Ås, Vestby, Nesodden, Ski og Oppegård) Folkvang 19:00
08.mar Hobøl, Spydeberg, Enebakk og Skiptvet Fjellheim 19:00
03.mar Trøgstad, Askim, Marker, Eidsberg og Rømskog Bamsrudlåven 19:00
14.mar Fet, Rælingen, Sørum, Nittedal, Skedsmo, Lørenskog, Oslo og Auskog-Høland FK Kløfta 19:00
15.mar Nes, Ullensaker, Gjerdrum, Nannestad, Eidsvoll og Hurdal FK Kløfta 19:00

REGION 2
Dato Kretsnavn Sted Tid
16.mar Sør-Odal, Nord-Odal, Eidskog og Kongsvinger Vinger Hotel 1800
21.feb Åsnes, Våler og Grue Skarslien Gjestegiveri 1800
24.feb Vang, Hamar, Løten og Stange Herredsvang 1800
28.feb Ringsaker unntatt Brøttum Tingvang 1900
22.feb Stor-Elvdal, Rendalen og Engerdal Øiseth Hotel 1100
22.feb Elverum, Åmot og Trysil Elgstua 1900
23.feb Folldal, Alvdal og Tynset Taverna Kro Alvdal 1100
15.mar Os og Tolga Trollkroa, Os 1930
23.feb Røros og Holtålen Bergstaden, Røros 1930
REGION 3
Dato Kretsnavn Sted Tid
03.mar VANG, VESTRE SLIDRE, ØYSTRE SLIDRE
SØR-AURDAL, NORD-AURDAL, ETNEDAL
Scandic Fagernes Hotel 1800
09.mar Vestre Toten og Østre Toten Gran Gård 1800
10.mar GJØVIK UNNTATT BIRISTRAND, NORDRE LAND, SØNDRE LAND Bjørnen, Odnes 1900
01.mar LILLEHAMMER M/BRØTTUM OG BIRISTRAND, ØYER    Scandic Øyer 1100
GAUSDAL
01.mar Ringebu, Nord-Fron og Sør-Fron Peer Gynt Hotel og Spiseri AS 1900
02.mar Lom og Skjåk Vågå Hotel 1800
Sel og Vågå
       
02.mar Dovre og Lesja Toftemo, Dovre 1100
REGION 4
Dato Kretsnavn Sted Tid
14.mar Nore, Uvdal, Rollag og Veggli Veggli vertshus 19:00
15.mar Kongsberg og Flesberg Felleskjøpet Kongsberg 19:00
16.mar Øvre Eiker og Nedre Eiker Fosseholm Herregård 19:00
17.mar Drammen, Svelvik, Sande, Lier, Røyken, Hurum, Asker og Bærum Fruene Haugstad i Lier 19:00
23.feb Gran, Lunner og Jevnaker Thorbjørnrud Hotel 20:00
22.feb Ringerike, Hole og Krødsherad Klækken Hotel 19:00
24.feb Modum og Sigdal Rosthaug vidergående skole 19:00
21.feb Hol og  Ål Pers Hotel på Gol 19:00
21.feb Gol, Nes, Hemsedal og Flå Pers Hotel på Gol 20:00
28.feb Sandefjord, Larvik og Lardal Erik Mathisen / Furu egg 19:00
01.mar Tjøme, Nøtterøy, Tønsberg, Andebu og Stokke Jarlsberg konferansesenter 19:00
01.mar Re, Horten, Holmestrand og Hof Jarlsberg konferansesenter 19:00
07.mar Bamble, Porgrunn, Skien, Siljan, Nome (til Ulefoss), Kragerø og Drangedal Thon Hotel Høyers  19:00
08.mar Bø, Sauherad og Nome (til Ulefoss)  Bø Hotel 19:00
10.mar Notodden, Hjartdal og Tinn Tinnsjø kro 19:00
09.mar Nissedal, Fyresdal, Seljord og Kviteseid
Vinje og Tokke
Morgedal Hotel 19:00

 

REGION 5
Dato Kretsnavn Sted Tid
21.feb LUSTER, LEIKANGER, SOGNDAL, LÆRDAL, ÅRDAL  Lyngmo Ungdomssenter Hafslo 2000
22.feb BALESTRAND, VIK Blix Hotel, Vik 1130
22.feb ASKVOLL  Askvoll Fjordhotell 2000
22.feb FJALER, HYLLESTAD, HØYANGER NORD  Askvoll Fjordhotell 2000
23.feb GLOPPEN Gloppen Hotel, Sandane 1200
23.feb FLORA, SVELGEN Quality Hotel, Florø 2000
24.feb NAUSTDAL, FØRDE, JØLSTER GAULAR Scandic Sunnfjord Hotell, Førde 2000
28.feb RAUMA, VESTNES Vestnes Fjordhotell 1100
28.feb SANDE, ULSTEIN, HERØY, HAREID Sunnmøre Folkehøgskule 1930
01.mar LEPSØY, HARAMSØY, LONGVA, MIDØY, HARAM FASTLAND, HARØY, FJØRTOFT Gunnabuda, Longva 1100
01.mar GISKE,  ÅLESUND, SULA, SKODJE, ØRSKOG FKA Ålesund 2000
02.mar NESSET, MOLDE, MIDSUND, SANDØY, AUKRA Scandic Alexandra Hotell, Molde 1100
02.mar AVERØY, FRÆNA, EIDE Hustadvika Gjestegård 2000
03.mar AURE, HALSA, SMØLA Gurisenteret, Edøy 1100
03.mar GJEMNES, KRISTIANSUND FKA Kristiansund 2000
04.mar SUNNDAL, TINGVOLL FKA Sunndalsøra 1100
07.mar OSTERØY, OS, BERGEN, ASKØY, AUSTEVOLL, SUND, FJELL, ØYGARDEN, SAMNANGER FKA Bergen, Åsane 1930
08.mar GULEN, MASFJORDEN, HØYANGER SØR, SOLUND  Brekkestranda Fjordhotell 1200
08.mar FEDJE, AUSTRHEIM, RADØY, LINDÅS, MELAND, MODALEN FKA Bergen, Åsane 1930
09.mar KVAM  Thon Hotel Sandven, Nordheimsund 2000
09.mar TYSNES, KVINHERAD, FUSA Thon Hotel Sandven, Nordheimsund 2000
10.mar VAKSDAL, VOSS, AURLAND, GRANVIN, ULVIK Scandic Hotell, Voss 2000
14.mar NORDDAL, STORDAL, GEIRANGER, LIABYGDA Valldal Fjordhotell 1200
14.mar SYKKYLVEN, STRANDA Standa Hotell 2000
15.mar STRYN Visnes Hotell, Stryn 1200
15.mar HORNINDAL, SUNNYLVEN Tronstad Grendahus 1930
16.mar VANYLVEN Eidsåtun 1200
16.mar VÅGSØY, SELJE, EID, BREMANGER UTAN SVELGEN Nordfjord Hotell, Nordfjordeid 2000
17.mar VOLDA, ØRSTA Hotell Ivar Aasen, Ørsta 2000
REGION 6
Dato Kretsnavn Sted Tid
02.mar Surnadal og Rindal Thon Hotell Surnadal  1100
02.mar Orkdal, Meldal og Skaun unntatt Buvika Bårdshaug Herregård 1900
02.mar Hemne og Snillfjord Bårdshaug Herregård 1900
03.mar Hitra og Frøya Hamna Gård  1100
11.mar Agdenes og Ørland Ørland Kysthotell 1100
10.mar Åfjord og Roan Fosen Fjordhotell 1100
10.mar Indre Fosen  Skaugdal Grendehus 1930
01.mar Oppdal, Kvikne i Tynset og Rennebu Skifer Hotell 1930
09.mar Midtre Gauldal Støren Bageri og Kro 1100
09.mar Trondheim, Klæbu, Melhus og Buvika Sandmoen Kro 1900
08.mar Selbu og Tydal Selbusjøen Hotell  1100
08.mar Stjørdal, Meråker og Malvik Scandic Hell 1900
REGION 7
Dato Kretsnavn Sted Tid
15.mar Levanger og Frosta Thon Hotell Backlund 1900
16.mar Verdal og Røra i Inderøy Scandic Stiklestad Hotell 1900
17.mar Steinkjer og Snåsa Felleskjøpet Steinkjer 1900
16.mar Inderøy unntatt Røra Scandic Stiklestad Hotell 1900
17.mar Namdalseid, Flatanger og Osen Scandic Rock City 1100
17.mar Namsos unntatt Namdalseid  Scandic Rock City 1100
17.mar Høylandet, Overhalla og Grong Scandic Rock City 1100
15.mar Lierne, Røyrvik og Namsskogan Joker Brekkvasselv  1100
16.mar Nærøysund, Leka og Bindal  Bakkalandet Hotell  1100
REGION 8
Dato Kretsnavn Sted Tid
11.mar Brønnøy, Sømna, Vevelstad og Vega Thon Hotel Brønnøysund 1100
10.mar Alstahaug, Leirfjord, Dønna og Herøy Scandic Syv Søstre, Sandnessjøen 1200
09.mar Vefsn, Grane og Hattfjelldal Fru Haugans Hotel, Mosjøen 1930
09.mar Rana, Hemnes, Nesna, Træna, Lurøy og området Øresvik i Rødøy Clarion Hotel Helma, Mo i Rana 1100
07.mar Meløy, Gildeskål og Rødøy unntatt Øresvik Ørnes Hotell 1100
08.mar Bodø, Beiarn, Sørfold,Fauske, Saltdal,Værøy og Røst Fauske Hotell 1100
23.feb Steigen, Hamarøy og Tysfjord Dyping Grendehus, Steigen 1100
24.feb Vestvågøy,Flakstad,Vågan,Moskenes og Austvågøy Lofoten Turistsenter, Alstad 1100
22.feb Sortland,Bø,Andøy,Øksnes,Hadsel,Gullesfjord,Rinøyvåg og Øksneshamn Felleskjøpet Agri avdeling Sortland 1100
21.feb Ballangen,Narvik,Evenes,Skånland,Tjeldsund og Gratangen Tjeldsundbrua Hotel 1100
21.feb Harstad, Ibestad unntatt Andørja, Kvæfjord og Lødingen Tjeldsundbrua Hotel 1100
15.mar Salangen, Dyrøy, Lavangen,  Bardu og Andørja i Ibestad Salangen Kulturhus, Lysthuset 1930
15.mar Sørreisa, Lenvik, Målselv,Tranøy, Berg og Torsken Finnsnes Hotell 1100
14.mar Balsfjord og Storfjord Vollan Gjestestue, Nordkjosbotn 1100
17.mar Tromsø, Karsøy og Lyngen Scandic Grand, Tromsø 1100
16.mar Nordreisa, Kåfjord, Kvænangen og Skjervøy På Taket Kafe, Sørkjosen 1100
02. - 03. mar Alta,Kautokeino, Hasvik,Sørøysund, Loppa,Kvalsund og Hammerfest Scandic Hotel Karasjok 1100
02. - 03. ma Porsanger, Måsøy, Nordkapp,Lebesby, Gamvik og Karasjok Scandic Hotel Karasjok 1100
02. - 03. mar Tana, Nesseby,Båtsfjord, Vardø, Vadsø,Sør-Varanger og Berlevåg Scandic Hotel Karasjok 1100

Betalingspartnere